​730 100 021

Rodinný dům na klíč

Stavíme domy. Vypracujeme projektovou dokumentaci, zařídíme stavební povolení, pomůžeme vyřídit hypotéku.

Smlouvu máme připravenou tak, aby byla zajištěna oboustranná důvěra a zároveň, abyste měli jistotu, že stavba proběhne tak, jak má. Smlouva je rozdělena do jednotlivých fází (např. základní deska, obvodové zdi, hrubá stavba atd.), po dokončení každé fáze, se provádí kontrola a podepisuje se předávací protokol.

Chcete stavět rodinný dům?

Spočítáme cenu, poradíme. Pomůžeme Vám vybrat si správně!

Pracujeme lokálně - Praha a Středočeský Kraj

Pracujeme od pondělí do soboty

Zajistíme související služby včetně odborného poradenství

Na odvedenou práci dáváme až 5 let záruky

Před zahájením stavby

Pokud si budete přát stavbu financovat hypotékou, rádi Vám zdarma doporučíme hypotečního makléře, se kterým dlouhodobě spolupracujeme, ten garantuje nejlepší podmínky na trhu! Dále pro Vás vypracujeme projektovou dokumentaci, která bude splňovat veškeré náležitosti potřebné k udělení stavebního povolení. Udělení stavebního povolení a dodání všech dokladů s tím souvisejících, můžete zajistit sami nebo to necháte na nás a my vše zařídíme!

Smlouva a její změny

Smlouvu máme připravenou tak, aby byla zajištěna oboustranná důvěra a zároveň, aby měl zákazník jistotu, že stavba proběhne tak, jak má. Smlouva je rozdělena do jednotlivých fází (např. základní deska, obvodové zdi, hrubá stavba atd.), po dokončení každé fáze, se provádí kontrola a podepisuje se předávací protokol, pokud zákazník není spokojen, není vázán smlouvou pokračovat do další fáze. Postupujeme vždy podle projektu, ale změny během stavby jsou běžné, ve vašem domě budete bydlet Vy a né projektant, proto občas narazíme na věci, které nám úplně nedávájí smysl a neprodleně je s Vámi budeme konzultovat, případné změny potom uvedeme v dodatku ke smlouvě.

V průběhu stavby

Po předání staveniště, kde bude k dispozici elektřina a voda, můžeme začít s vytýčením a jednotlivými pracemi. V průběhu výstavby denně zapisujeme veškeré stavební úkony do stavebního deníku, ten máte vždy k dispozici a můžete ho kdykoliv připomínkovat, stejně tak máte kdykoliv přístup na staveniště, kde můžete vidět průběh jednotlivých fází stavby, bude to přeci Váš domov!

Předání stavby a odstranění nedodělků

Po dokončení poslední fáze stavby, Vám budou předány klíče od domu a veškerá dokumentace, kterou budete potřebovat ke kolaudaci, tu si zajistíte sami nebo Vám ji na objednávku zařídíme my. Obdržíte předávací protokol, kam se zapíšou případné vady a nedostatky, které budeme neprodleně řešit. Závady se mohou také objevit až v průběhu užívání díla, ty samozřejmě můžete reklamovat v rámci záruky.

Podívejte se na další Ukázky naší práce