Bazény

Stavíme moderní a robustní bazény s opravdu dlouhou životností, se kterými máme dlouholeté zkušenosti. Vycházejí ze železobetonové konstrukce z tvárnic, které mají mnohem lepší izolační a konstrukční vlastnosti.

Postup stavby bazénu

V první řadě se těžkou technikou vyhloubí otvor (díra v zemi) dle požadovaných rozměrů, zajístíme dle potřeby odvoz zeminy nebo její rozprostření na pozemku. Následuje příprava podloží, zhutnění, šalování obvodu betonové desky, vyztužení kari sítěmi a zalití betonem.

V další fázi se na armatury po obvodu usadí ztracené bednění do požadované výšky, které je v každém patře opět horizontálně i vertikálně vyztuženo, následuje zalití betonem.

Následuje zateplení bazénu, vnitřní stěny a dno bazénů se pokryje plastovou mřížkou a vystěrkuje tmelem, to nám zajistí ideálně rovné provedení povrchu, na který přijde těžká pohledová fólie, která je minimálně 15mm tlustá a opatřena silikonovou glazůrou.

Součástí bazénu jsou také veškeré rozvody vody z tvrzeného materiálu, které jsou tepelně izolované a další technologické prvky jako např. Trysky, sání, skimmer, světla a filtrační jednotka a další.